Lektorky
Naše zkušené lektorky spojují dvě věci: práci s dětmi, která je neskutečně baví s láskou k vodě.Tato kombinace vám bude zárukou přátelského a lidského přístupu,kde se všichni budou snažit, aby se vaše děti cítili co nejlépe.
Díky profesionálnímu vedení, přátelské a pohodové atmosféře každé lekce si příjemnou formou upevníte vztah se svým dítětem.

Těšíme se na Vás :-)
Marie Hrubá
Jsem maminka dvou již dospělých dětí a babička tří vnoučat. Plavání se věnuji cca 35 roků. Dříve plavání s těhotnými ženami, příprava k přijímačkám na vysokou školu, i plavání dětí MŠ. Nyní jsem trenérkou starších dětí.
Plavání bez rodičů
Nicole Matalová
Maminka 3 dětí, certifikovaná lektorka ve více plaveckých klubech s 12 letou praxí. Kurz první pomoci. Práce s dětmi ve vodě mě stále učí a nabíjí pozitivní energií. S vděčností příjímám spolupráci se Střediskem rané péče v Brně, která se stará o rodiny s dětmi s různým postižením. Tato práce je mi výzvou i posláním.
Vaničkování
Plavání kojenců
Plavání s rodiči
Plavání bez rodičů
Mgr. Ivana Kuncová
Maminka 4 dětí ,zdravotní sestra,pedagog,zkušená a dlouholetá lektorka cvičení a plavání dětí. V Palečku vede různé aktivity. K plavání mne přivedla zkušenost z bazénu s prvorozeným synem, poté jsem si udělala kurz a u plavání s přestávkami zůstávám dosud. Mám ráda práci s dětmi ve vodě i na suchu.
Vaničkování
Plavání bez rodičů
Adéla Poláková
Maminka dvou dětí a zkušená lektorka. Kurz první pomoci. Práce s dětmi ve vodě je pro mě výzvou a každý pokrok dětí velkou radostí. Kamarádský vztah k dětem, dobrá nálada a pozitivní přístup je pro mě nejdůležitější.
Plavání kojenců
Plavání s rodiči
Plavání bez rodičů
Věra Sustackova
Absolventka Pedagogické fakulty MU v Brně, lektorka anglického a německého jazyka a maminka 2 dětí. Kurz první pomoci. K plavání s dětmi mě přivedla jednak celoživotní láska k plavání a také vlastní zkušenost v plaveckých kurzech s mými dětmi. Motivuje mě radost dětí z pohybu ve vodě i pokroky, které dělají.
Plavání s rodiči
Bc. Majka Šnevajsová
Maminka dvou dětí. Všeobecná zdravotní sestra a porodní asistentka. Lektorka plavání. Práce sdětmi mě velice baví a naplňuje. Úsměv každého dítěte a spokojenost obou je pro mě nejdůležitější.
Plavání kojenců
Plavání s rodiči
Plavání bez rodičů
Jitka Vinklerová
Maminka dcery a zkušená lektorka plavání. Kurz první pomoci Ve vodě jsem jako doma.. Od malička jsem závodně plavala a stále je to pro mě sport č.1. Práce s dětmi je úžasná a velmi mě baví jaké pokroky ve vodě děti dělají.
Plavání bez rodičů
Marková Simona
Maminka 1 syna s pedagogickým vzděláním, dlouholetá lektorka plavání, plavčík-záchranář. Kurz první pomoci.
Plavání kojenců
Plavání s rodiči
Plavání bez rodičů
Jana Jakubcová
Maminka 3 dětí, několikaletá lektorka plavání. Kurz první pomoci S úsměvem jde všechno líp.
Plavání s rodiči
Plavání bez rodičů
Lenka Hradecká
Maminka tříletého vodníka, kurz plavčík- záchranář, kurz první pomoci. Baví mě jak se děti ve vodě vyvíjí, ráda předávám svoje zkušenosti a zároveň se učím .
Plavání s rodiči
Plavání bez rodičů
Veronika Heglasová
Absolventka přírodních věd, maminka malého Tadeáše. Instruktorka plavání. Kurz první pomoci. V roce 2020 jsem si splnila dlouholetý sen a absolvovala kurz instruktora dětského plavání. Sama jsem se plavání věnovala od dětství, je to můj nejoblíbenější sport i druh relaxace a radost z pobytu ve vodním prostředí chci předat i dětem.
Plavání kojenců
Plavání s rodiči
Úvod
Kurzy
Lektorky
VESELÝ PALEČEK
Provozní řády: Rehabilitační bazén. Plavecký bazén. Panorama Sladovna